מהו מוגת ブランド ? האם זה רקו גו עיצוב לו גוו

חברה המתארת מוצר ו/או שירות ומכ לול הרגשות המעורים אצרן כלפי אותו מוצר/שירות זה ה "מוגת".

רק כאשר ישנה הבטחה לצרכן והצרכן יוצר ציפיה מהמוצר אז קים "מותג".ככළ שהרגשות והציפיות חזקים אצל הצרכך המותג חזק יותר, ידוע ומוכר.למותג מצליח וממותג היטב, הצרכן ייחס ערכים חיוביים כמו איכות, יוקרה, הנאה אשר בסופו של דבר יגרמו למוצר להיות נחשק ויגרמו לעליה בביקוש.

לפיכך המות גמבטיח לצרכן, מוצר העומד בציפיותיו.קחו לדוגמא נייקי - מוצר ספורט איכותי אומרצדס - רכב יוקרתי.

אז למה צריך?

בעידן השפע בשקו תחרותי של היום ישנם מוצרים/שירותים אין סוף שכמעט אינם נתדלם להבדלאז איך בכ ל ז את נעדיף מוצר אחד למשנהו?

הקניית ערך מוסף למוצר יוצרת בידול וייחודיות, משנה ומעלה את ערך המותג וגורמת לצרכן להעדיף, להעריך ואף לשלם יותר בעשרות אחוזים בעבור המוצר או השירות

כלומר ככול ש פרמית המותגבוה יותר כך הפירה תדרוש עלות גבוה יות עבור המוצר עלנת ליצור ביקושרב.ג'ינס זה.אב ל דיז ל "שווה" יותר - השקעה שנעשתה במיתוג הפירמה, עיצוב לוגו סיצירת לוגויצרה פיה רבה אשר גרמה לעליה ביקוש לג ינס ומי צבה את הפירמה כמות גמספר אחד בשוקה גנסים。ה "יוקרתי" גורמים לצרכן לשלם 1000 ש "ח עבור אות מותג אחר עטוף ב "מיות אחר.

המותג הנו הנכס היקר והחשוב ביותר לחברה.בנית מוגת מצליחמ חיבת ראייה אסטרטגת עסקית ולכן בתסס החברה את פעולותה סבביב המות במטרה אחת:  קידום המותג וביסוס מעמדה של החברה (מעל)

איך בונים מותג?

שילוב קונ ספט ייחודי ואטרקטיבי, מעוררת רגשות, יוצרת ציפיה ונ嵛נסת לליבו של הצרכן.

  1. שרט לך מפת דרכים

    - הכן תכנית.תהליך התכנון והפיתוח של המותג ארוך ומורכב.הגדר ערכי המותג, ממטרות שיוקיות, קהלי יעד, נתח שוק וכו'.למשל האם המותג שלי היה יוקרתי אונגש לכל ל כיס?האם אני פונה בשפה קלילה או שפה אלנטית?אלה חל מהשאלות שצריך לשאול כאשר מתחילים לתכנן את המובכ לל ל להקיםעסק.

  1. קביעת תקציב לחשיפת המותג בקביעת קהל המטרה יש לקחת בחשבון גם את התקציב והאממם העומדים לרשות החברה.

בחברות גדולות בעלות תקציבים גדולים נפרסם לקהל הרחב יותר אך בחברות קטנות לרוב התקציב קטן ולכן ניתן לחלק את הפרסום לקבוצות קהלים ולפרסם תחילה רק לאחת מן הקבוצות.פרסום רקק לחל מקהל והרעיון מאחורי יצירת "באז"., אותו פרסום מקורי שעושה “רעש”, הוא לחולל עניין סביב המוצר, הטמעת עיצוב לוגו או מסע הפרסום כך שהן יהוו נושא לשיחה ובכך יגדילו את מספר האנשים המושפעים מאותה פרסומת.

 אחרי ביסוס מעמד המוצר בקבוצה הנבחרת, נפחית את הפרסום בהדרגה בקבוצה ונפנה את התקציב לקבוצה חדשה על מנת להרחיב את נתח השוק.

  1. בחירת, מסר, עיצוב לוגו ושפת המותגשפ

    המסר יבוסס על תועלות המוצר ויותאם לקהළ היעד אליו אנומכוניםשפת המותג “הזהות המיתוגית” תהיה מורכבת מהסממנים החיצוניים של החברה או המוצר כמו לוגו, סלוגן, צבע, אריזה מעוצבת, מחיר וכו’.היא תעביר מסר אחיד ועקבי בפרסום בכל אמצעי המדיה והתקשורת על מנת להחדיר את המותג לשוק תחרותי שתהיה זכירה לצרכן בכל מקום ובכל זמן.לצבעים ולגופנים ישמשמעות רבה ביתו מממממל ץ לקרוא עוד על משמעות הצבעים במיתו געסקי ומה מסמל צבעהלוגושלי

בבחירת הצבעים, הסלוגן והלוגו אל תקלו ראש.זה הרושם הראשוני במפגש בין הצר [ן למוצר!זכרו אין הזדמנת שניה לראשם ראשוני.הרושם שיקבל הלקוח הפוטנציאליוט האם הוא רוצה לרכוש ת המוצר אוהשירות שלכם.

 

  1. אמצעים לפרסום

מטרותיו העיקריות של הפרסום ליידע, לשכנע, לחזק את עמדתו של הצרכן כלפי המותג ובסופו של דבר להניע לפעולה את הצרכן.על הפרסום להעביר מסר לקהלי מטרה רחבים כל הניתן באמצעות ערוצי התקשורת השנים.

הפר סום הראשון החשוב ביותר זה - הפר סום הפנימי - הפר סום הפנימי - הפר סנימי עיצוב לוגו זה נושא חשוב ביותר במיתוגעסקק. עיצוב לוגו שלכם מוצב בפתח החנות או השמרד באופן בולט וברורר.נייר המכתבים והמעטפה אשר נשלחים ללקוחות, כרטיס הביקור המחולק ללקוחות חדשים, מודעת דרושים, פולדר ומצגת לסוכני המכירות,עיטוף רכב החברה כשלט חוצות נוסע, כל אלו כלי עבודה חשובים ביותר, משאירים רושם ראשוני ומשקפים את זהות העסק שלכם.

דיור ישיר - יש להתאים את המסר לקהל, הרי לא בכ ל מקום ישאת אותו הקהל.דיורו ללקוחות בועים, חברי מועדון, לקוחות פוטנציאלים ברבדים שונים, סוכנים וכו'.אפשר ורצוי לחלק פרסום מעניין, אחר ומקורי על מנת להתחרות על תשומת לב הלקוח הפוטנציאלי על ידי דיוור קטלוג, פרוספקט, פלייר, ברושור, קופונים, תלי דלת, גלויה, פולדר, מוצר קד”ם עם דוגמית מהמוצר וכו’.

עיתונות - ראשית יש לקחת בחשבון את כמות הת äוצה וקהל יעד של העיתון.ידיעות מול מעריב、 כליסט מול דה מרקר, מקומונים, מגזינים (מוקדי הל, לאישה, אוטו, את, עיתון דתי וכו'. פרסום מודעה בדאבל, עמוד או ח צי עמ' ישאיר רושם על הקורא ויהי במדונט הרל בוקהל היעדג קורא.לדוגמא במדור ספורט נפרסם מוצר לגבר.במדור רכילויות נפרסם סעה ובילוי.

פר סום חוצות - כשל חוצות, מכונים או קירות בנינים, זו היא מדה להמונים שהמסר בה הוא קיצר מאוד וקשה לזכירה.לרוב היא תגיע כפרסום מגבה ומומלץ לשלב מודעה בעיתון או דיוור ישיר על מנת להגיע לתוצאות המרביות ולתת ללקוח את מירב האינפורמציה לו הוא זקוק על מנת לבצע רכישה.

אירוע השקה - מסיבת עיתונאים, מובילי דעת הקל וגורמים בכירים בתעשייה.באירוע יש להעביר את המסר העיקרי של הקמפיין מנוסן עיתונאים.

יחסי ציבור - ופר סום סמוי.פר סום זה יופי לרוב כידיעה אוה ממ5DC↩צה בעיתונות אשר עיתונאי כתב אודות המוצר.ש ליצור קשר עם העיתונואים באופן ישיר אודך משרד יחסי ציבור.

תערוכה או כנס - במסגרת תערוכה חלק מקהל היעד כבר נמצאים במקום.החיסרון הוא כי מתחרים מוצרים רבים על תשומת הלב בתערוכה, ולכל מוצר תינתן תשומת לב נמוכה יותר לכן יש לדאוג לגימיקים ונראות בולטת וייחודית במקום.

אינטראקטיב - בעדן הט כנולוגי נוכחות ברשת האינטרנט האי חיונית.אתר האינטרנט חייב להיות עדכני ומקודם במנועי החייפוש. כאשר לקוח מתעניין במוצר או בחברהוא ימצא את כל האיננפורמציה על מנת לרכשו אותו.כך שבעלות נמוכה יחסית אפשר להוביל קמפיין אינטרנטי ובקלת להגיע לקהלי יעד רבים בזמן קצר.בדיור ניוז לטר ניתן לידע באופן מידי אהת הצרכנים במאגרי תפוצה רלונטים - זול וניש.

רשתות חברתיות כגון פייסבוק, יוטיוב, הן כלי פופולרי היום ושם כל אחד יכול ובחינם לחשוף לקהלים מגוונים את המסר הפרסומי ולקבל משוב מחברים.

ישנן עוד סוגיות רבות:

רדיו, טלויזיה או שיוקו גארילה.מה עושים בנקודות המכירה ואיך יראו כובשי המדף?מתי הצרכן מעדיף את הזול ביותר?כיצד משפיע עיצוב, המוצר על הרכישה, באיזה סגנון לעצב שנב לוגו ומה שמעות ה צעב שנב חר

מתי לעשות מבצעים, 1+1 או 4 בצד Üשווקם, 1+1 או 4 בצד Üשווקכ ל ל ළגעת בכ ළן במאמר אחד.

במדה ויש לך עוד הרבה שאלות ששובותאנחהו כאן לת מענה.גם בוואצאפ WhatsApp: +27604671893

במדה ונותרו שאלות לא פתורות אשמח להית בקשר.קרן שביט, בעלים המייסדת והבעלים של שביט משרד פרסום.שביט עברה הכשרה ייחודית שנים רבות באירופה ובארץ בתחום העיצוב, ה5E4↩רסום אסטרטגיה שיווקית.כיום מתגוררת בדרום אפריקה ומנהלת חנות לעיצוב לוגו באינטרנט.