איך לעצב לוגו בעזרת תוכנה לעיצוב לוגו

[fusion_progress text_position=”” percentage=”50″ show_percentage=”no” unit=”” filledcolor=”” filledbordercolor=”” filledbordersize=”” unfilledcolor=”” striped=”yes” animated_stripes=”yes” textcolor=”” class=”” id=””]באתר הלוגואים חפש את הלוגו שאתה אוהב. יש לנו מאות תבניות לוגואים למכירה באינטרנט [/fusion_progress]
[fusion_progress height=”” text_position=”” percentage=”90″ show_percentage=”no” unit=”” filledcolor=”” filledbordercolor=”” filledbordersize=”” unfilledcolor=”” striped=”yes” animated_stripes=”yes” textcolor=”” class=”

” id=””]השתמש בתוכנה לבניית לוגו על מנת ליצור את הלוגו בעצמך. שנה בזמן אמיתי את הצבעים, טקסטים, גופנים ועוד[/fusion_progress]

[fusion_progress height=”” text_position=”” percentage=”100″ show_percentage=”no” unit=”” filledcolor=”” filledbordercolor=”” filledbordersize=”” unfilledcolor=”” striped=”yes” animated_stripes=”yes” textcolor=”” class=”” id=””]כאשרת סיימת לעצב את הלוגו, בצע הזמנה ושלם $19. המעצב יכין עבורך את הקבצים לדפוס ולאינטרנט. קבצי הלוגו ישלחו אליך בדואר האלקטרוני תוך מספר שעות[/fusion_progress]

מה זה חבילת הקבצים ב-$29  ( HD Files Pkg  ) 

בחבילת הקבצים HD יש מגוון סוגים של קבצי דפוס ואינטרנט. אלה קבצים ברזולוציה גבוהה וקבצים פתוחים ללא הגבלת גודל עבור כל צרכי הפרסום.

קבצים פתוחים – בחבילת הקבצים ישנם קבצים פתוחים המאפשרים לך לשנות את הלוגו, טקסטים וצבעים עם תוכנה גרפית Adobe Illustrator או Adobe Photoshop

סוגי הקבצים: AI Illustrator, PSD Photoshop, PDF, PNG, JPG, EPS.

עיצבתי לוגו בחינם, אני חייב לשלם $19 על מנת לקבל את הקבצים? 

לאחר שעיצבת את הלוגו הרצוי עם התוכנה לעיצוב לוגו, ה-LOGO MAKER, ואתה רוצה להשתמש בקבצים, עליך לבצע הזמנה ולשלם 19 $. המעצבים שלנו יכינו עבורך את הקבצים לדפוס ולאינטרנט. הלוגו ישלח אליך תוך מספר שעות בדוא”ל.

התשלום נותן לך את הזכות להשתמש בלוגו כסמל מסחרי או פרטי. זהו גם תשלום למעצב עבור הכנת העיצוב.

איפה אני יכול לפרסם את הלוגו?

ברגע שרכשת תבנית לוגו, רישיון זה מאפשר לך לפרסם את הלוגו שלך ולהשתמש בו עבור כל צרכי הפרסום. הנך רשאי להשתמש בלוגו שעיצבת ללא הגבלה (אתר אינטרנט, חולצות, ניירת משרדית, כרטיס ביקור, פייסבוק, מודעה לעיתון ועוד). הלוגו הינו תבנית ולא יוסר מהאתר. www.designfreelogoonline.com שומרת על זכויות יוצרים וכל הזכויות הקשורות לסמלים המקוריים.

כיצד ניתן לפתוח חשבון באתר הלוגואים?

מהדף “איך לעצב לוגו” נווט אל התפריט הראשי בחלק העליון של האתר, בצד ימין תוכלו למצוא את כפתור “My Account”, לחץ עליוותועבר אל הדף “My Account”
בדף “My Account” תראה את האפשרות להרשם או להכנס לחשבון קיים, על מנת להרשם לאתר בחר “Register“. מלא את כתובת הדוא”ל שלך וצור סיסמה.
אתה יכול להירשם גם עם חשבון המדיה החברתית שלך. (פשוט ללחוץ על הסמל ולאשר את התנאים).

לא קבלתי את קבצי לוגו – מה עליי לעשות?

אם אינך מקבל את קבצי הלוגו נסה לבדוק שכתובת הדוא”ל שנתת לנו נכונה. נסה לחפש גם בתוך תיבת דואר זבל (לפעמים קבצים מוגדרים בתור ספאם).

צור קשר עם שירות לקוחות ב- info@designfreelogoonline.com, ציין את מספר ההזמנה ואת כתובת הדואר האלקטרוני שלך ואנו מחזור אליך תוך מספר שעות.

אתר לעיצוב לוגו לפרטים נוספים וליצירת קשר: טלפון 03-3741050

עצב לוגו בחינם

הוידאו הזה מסביר כיצד לעצב לוגו בעצמך באמצעות התוכנה לעיצוב לוגו. תהליך בניית הלוגו הוא פשוט ומהיר וניתן לעצב לוגו בעברית.

גלריית לוגואים מלאה