הדרך הקלה לעצב לוגו באינטרנט בעזרת תוכנה ליצירת לוגו

בהיותך יזם ובעל עסק אתה צריך עיצוב לוגו מקצועי שייצג אותך על הצד הטוב ביותר וישאיר רושם ראשוני בלתי נשכח. לא משנה באיזה גודל החברה שלך, בניית זהות מותגית אלגנטית, יצירתית ומודרנית היא חלק חשוב בטווח הארוך.

כמה פעמים שאלת את עצמך איך אני יכול ליצור לוגו לעסק בקלות? מה הדרך המהירה והטובה ביותר לעיצוב לוגו חברה? כמה יעלה לי לעצב לוגו זאת גם שאלה חשובה לא פחות. אז הנה לפניכם הרכבנו מדריך קצר ליצירת לוגו באינטרנט בקלות, במהירות ובמחיר סביר בהחלט. קדימה לעבודה :) עצב לוגו שנראה בדיוק כמו שאתה רוצה וקבל את הלוגו שלך עוד היום.

בחר תבנית מוכנה של לוגו מקצועי מתוך קטלוג הלואים שלנו באתר

נצל את האוסף הנהדר של תבניות העיצובים המוכנות מראש ובחר לוגו מקטלוג הלוגואים שלנו. חפש בחנות הלוגואים את התבנית אשר מייצגת את העסק שלך בצורה הטובה ביותר. חפש בין אלפי דוגמאות של עיצובי לוגו, תבניות מוכנות מראש, באמצעות מילת מפתח או לפי קטגוריה. השתמש בסמל המועדף עליך על מנת לעצב רעיונות מקוריים משלך.

השתמש ביצרן הלוגו בחינם LOGO MAKER והתאם את עיצוב הלוגו לצרכים שלך

אינך צריך להיות מעצב גרפי כדי ליצור מיתוג עסק משלך. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בחינם בכלי העיצוב. עם אתר הלוגואים שלנו אתה בונה מותג לבד, בדיוק כמו איש מקצוע.

ראשית, אינך צריך שום ניסיון כדי להתחיל. אפליקציית העיצוב המקוונת מעניקה לך את החופש להתאים אישית את הרעיונות המקוריים שלך בדיוק כמו שהיית רוצה. שנית, עם אוסף נהדר של סוגי פונטים יצירתיים וצבעים בולטים, עיצוב המותג נעשה תוך מספר דקות.בנוסף, זה לגמרי בחינם לנסות וללא הרשמה. לפיכך, אינך משלם עד שתהיה מרוצה מפרויקט המיתוג הסופי שלך ותרצה להתחיל להשתמש בו.

כיצד אני משנה טקסט בעברית?

  1. בחר בתיבת הטקסט.
  2. תפריט האפשרויות נפתח. תראה אפשרות לשינוי גופן, צבע טקסט, גודל, רווח בין אותיות ועוד.
  3. התחל להקליד את שמך, בחר את הגופנים והצבעים הרצויים לך.

הוספת שכבת טקסט חדשה מהתפריט השמאלי, לחץ על האות “T” ולאחר מכן לחץ על הכפתור הכתום ADD NEW TEXT

כיצד אני מעצב את הצבעים בלוגו?

  1. בחר בתיבת הטקסט / או סמל הלוגו.
  2. תפריט אפשרויות הצבעים נפתח.
  3. בחר את הצבע הרצויי לך.

סמל הלוגו יצבע כולו כשכבה אחת. על מנת לצבוע את סמל הלוגו בחלקים יש לרכוש חבילת קבצים HD. בחבילה יש קובץ לוגו המקור פתוח בשכבות AI אותו ניתן לערוך ללא הגבלה באמצעות תוכנת אילוסטרייטור.

עיצוב לוגו לעסק תלת מימד מודרני

כיצד אני מוריד את הלוגו בחינם?

  1. צור לוגו באינטרנט עם יוצר הלוגו החינמי.
  2. לחץ על סמל הענן בתפריט השמאלי על מנת להוריד חינם את הלוגו (הגרסה החינמית מגיעה עם WATERMARK).
  3. בחר את קובץ הלוגו שברצונך להוריד.  (PNG, JPG, PDF)

ברגע שהורדת את הלוגו, בדקת אותו ועכשיו אתה רוצה להשתמש בו למיתוג החברה, עליך לבצע רכישה באתר. לאחר הרכישה תוכל להוריד את הלוגו חלק וללא רקע.