הדרך הקלה לעצב לוגו באינטרנט בעזרת תוכנה ליצירת לוגו

בהיותך יזם ובעל עסק אתה צריך עיצוב לוגו מקצועי שייצג אותך על הצד הטוב ביותר וישאיר רושם ראשוני בלתי נשכח. לא משנה באיזה גודל החברה שלך, בניית זהות מותגית אלגנטית, יצירתית ומודרנית היא חלק חשוב בטווח הארוך.

כמה פעמים שאלת את עצמך איך אני יכול ליצור לוגו לעסק בקלות? מה הדרך המהירה והטובה ביותר לעיצוב לוגו חברה? כמה יעלה לי לעצב לוגו זאת גם שאלה חשובה לא פחות. אז הנה לפניכם הרכבנו מדריך קצר ליצירת לוגו באינטרנט בקלות, במהירות ובמחיר סביר בהחלט. קדימה לעבודה :) עצב לוגו שנראה בדיוק כמו שאתה רוצה וקבל את הלוגו שלך עוד היום.

 1. בחר תבנית לוגו שאתה אוהב

נצל את האוסף הנהדר של תבניות העיצובים המוכנות מראש ובחר לוגו מקטלוג. חפש בחנות הלוגואים את התבנית אשר מייצגת את העסק שלך בצורה הטובה ביותר. חפש בין אלפי דוגמאות של עיצובי לוגו, תבניות מוכנות מראש, באמצעות מילת מפתח או לפי קטגוריה. השתמש בסמל המועדף עליך על מנת לעצב רעיונות מקוריים משלך.

השתמש ביצרן הלוגו בחינם והתאם את עיצוב הלוגו לצרכים שלך את – כיצד אני משנה טקסט בעברית?

 • אינך צריך להיות מעצב גרפי כדי ליצור מיתוג משלך. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בחינם בכלי העיצוב. עם הפלטפורמה המקוונת המדהימה, אתה בונה מותג לבד, בדיוק כמו איש מקצוע. ראשית, אינך צריך שום ניסיון כדי להתחיל. אפליקציית העיצוב המקוונת מעניקה לך את החופש להתאים אישית את הרעיונות המקוריים שלך בדיוק כמו שהיית רוצה. שנית, עם אוסף נהדר של סוגי פונטים יצירתיים וצבעים בולטים, עיצוב המותג נעשה תוך מספר דקות. יתר על כן, זה לגמרי בחינם לנסות וללא הרשמה. לפיכך, אינך משלם עד שתהיה מרוצה מפרויקט המיתוג הסופי שלך ותרצה להתחיל להשתמש בו.
 1. בחר בתיבת הטקסט “YOUNAME”.
 2. תפריט האפשרויות נפתח. תראה אפשרות לשינוי גופן, צבע טקסט, גודל, רווח בין אותיות ועוד.
 3. התחל להקליד את שמך, בחר את הגופנים והצבעים הרצויים לך.

הוספת שכבת טקסט חדשה מהתפריט העליון שחור, לחץ על האות “ADD טקסט”

How to change text with the logo maker

כיצד אני משנה צבעים בלוגו?

 1. בחר בתיבת הטקסט “YOUNAME”.
 2. תפריט האפשרויות נפתח. תראה אפשרות לבחירת צבעים.
 3. בחר את הצבע הרצוי לך.

הוספת אפשרויות צבע בלתי מוגבל: מהתפריט העליון שחור, לחץ על “ADD TEXT”, הקלד את שם החברה שלך בכל שפה כולל עברית. בחר את הצבע הרצוי לך.

How to change colors with the logo maker

כיצד אני יכול להוריד לוגו חינם?

 1. צור לוגו באינטרנט עם יוצר הלוגו החינמי.
 2. לחץ על סמל הענן בתפריט השמאלי על מנת להוריד חינם את הלוגו (הגרסה החינמית מגיעה עם WATERMARK).
 3. בחר את קובץ הלוגו שברצונך להוריד.  (PNG, JPG, PDF)

ברגע שהורדת את הלוגו, בדקת אותו ועכשיו אתה רוצה להשתמש בו למיתוג החברה, עליך לבצע רכישה באתר. לאחר הרכישה תוכל להוריד את הלוגו חלק וללא רקע.

download free logo sample